CZYM MNIE MOJA PANI ZASKOCZY DZISIAJ W SZKOLE
18 listopada 2013r. w Szkole Podstawowej im. Ignacego Łukasiewicza w Garkach rozpoczęło się 2 tygodniowe szkolenie w ramach projektu ,,Czym mnie moja pani zaskoczy dzisiaj w szkole” dofinansowane w ramach Priorytetu IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach Działanie 9.4. Wysoko wykwalifikowane kadry systemu oświaty. Przedmiotem projektu jest zwiększenie kompetencji w zakresie nowych metod nauczania z wykorzystaniem Technologii Informacyjnych Komunikacyjnych. Projekt ten przyczynia się do propagowania idei cyfrowej szkoły. Uczestnikami projektu są nauczyciele uczący w klasach I-III ze Szkoły Podstawowej im. I. Łukasiewicza w Garkach oraz ze Szkoły Podstawowej w Uciechowie. Szkolenie prowadzą wykwalifikowani trenerzy Microsoft znający realia działania nauczycieli w szkołach.

Marta Piętak